Lake Panel Kapının Avantajları

Lake Panel Kapının Avantajları

Panel kapılar kullanım olarak da temizlik olarak da büyük kolaylık sağlar. Özellikle lake boya ile boyanmış bir panel kapının temizliği, diğerlerine göre çok daha kolaydır. Kapılarımızı temizlerken, üzerinde herhangi bir toz kalıntısı veya yapışkan bir madde bırakmamalıyız. Görünüm itibariyle lekeli ve pürüzlü bir görünüm sağlar. Zamanla toz kalıntıları kapımıza yapışır ve çıkmakta zorluk gösterirler. Kapımızı iyice temizledikten sonra da mutlaka bir bez ile kurulamalıyız. Islak bırakmak doğru olmaz. Günümüzde ülkemizde de çok tercih edilen kapı modelleri arasında yerini almaktadır. Her renkte olabilen ve detayları da son derece özenli olan, panel kapıların lake boya ile uygulanması göz alıcı olur.

Panel kapıların lake boya ile boyanmasında temizliği de çok kolay olacaktır. Kapılarımız temiz, pürüzsüz ve lekesiz görünecektir. Doğal olarak bu da bizi memnun edecektir. Bulunduğumuz mekanın rengine göre ayarlanabilen kapılar, son derece rahat ve kullanışlıdır. Zaten kolay kolay da leke tutmayan bu kapıların, nemli bir bez silinmesi ve arkasından leke bırakmayacak şekilde silinmesi gerek. Kapılarımızın leke bırakmaması açısından sürekli silmek gerekecektir. Zamanla renginde bir solma görülebilir. Eğer lake boya kullanılırsa, uzun süre rengini koruyabilecektir.

Panel kapılar, istediğimiz renkte ve boyutta yapılır ve montajı sağlanır. İstenilen bir renkte olması için, kendi talebiniz doğrultusunda lake boya ile boyanabilir. Panel kapılar çok doğal, güzel ve kullanım açısından rahatlık verir. Sadece lake boya ile boyanmış olan panel kapıların temizliği, diğerlerine göre daha avantaj sağlar. Çünkü, iz bırakmayan özelliği sayesinde, pırıl pırıl bir görüntü sağlar. Boyası da kısa zamanda akmayacağı için, uzun süre kullanımı sağlar. Lake boya ile, kullanılan kapıların rengi, uzun ömürlü ve dayanıklı olacaktır.

 


Yorumlar

Osman Yılmaz 2017-02-07 06:02:00

Lake kapılarda boya, çeşitleri hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

Bir yorum bırakın

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır *